#PozytywniezSundose moje słońce w saszetce

Ten wpis poświęcam suplementacji z marką Sundose.io , którą stosuję już października zeszłego roku!!

Sundose.io – co to, kto to i dlaczego?

Zacznijmy od początku, czym jest Sundose?

Wszystkomający, spersonalizowany, Twój osobisty suplement w jednej saszetce. To tak jednym zdaniem 😉

Historia marki rozpoczyna się 2013 roku, gdy założyciele otworzyli specjalistyczną poradnię dietetyczną dla zawodowych sportowców. W 2015 roku, czyli 2 lata później rozszerzyli swoje usługi o osoby spoza świata sportu. Współpracując z różnymi ludźmi, poznając ich codzienne zmagania spostrzegli, że trudno jest w 100% sprostać potrzebom żywieniowym. Stres, intensywny tryb życia, zła dieta, niewłaściwa suplementacja lub jej brak sprawiają, że nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo.

“Sundose jest alternatywą dla przestarzałej i niedopasowanej suplementacji produkowanej masowo. Przez to, że opiera się na 4 fundamentach: indywidualności, kompleksowości, łatwości wdrożenia i czystości, jest zmianą sposobu patrzenia na suplementację. Dzięki temu mamy przyjemność mówić o suplementacji drugiej generacji.

Tak oto, w 2018 roku powstało Sundose – pierwszy, w pełni spersonalizowany, dostępny dla każdego suplement, w jednej dziennej porcji. Dopasowany w 100% do Twoich indywidualnych potrzeb.

A skąd Sundose wie jakie są moje potrzeby?

A no z ankiety, którą wypełniasz na ich stronie www.sundose.io. Możesz też skonsultować skład swojej saszetki z dietetykiem. Cała ekipa jest bardzo pomocna, bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania.

Niech Cię nie wystraszy obszerność ankiety… To dla Twojego zdrowia! Muszą poznać Twoje potrzeby, stan zdrowia i nawyki, aby idealnie dobrać suplementy dla Twoich potrzeb. Tym właśnie wyróżnia się suplementacja Sundose od masowo produkowanych suplementów dostępnych w sklepach i aptekach.

Czy widzę efekty suplementacji?

TAK! Zdecydowanie TAK! Przez duże T! Sundose to mój ratunek w okresie jesienno – zimowych. Szczególnie teraz dbanie o odporność jest bardzo ważne. Codzienny nawyk picia saszetek Sundose pozwala mi zachować zdrowie, witalność, jak również piękne włosy (rosną jak szalone, nigdy w życiu nie miałam tak długich włosów jak mama teraz), skórę i paznokcie.

Wszystkim, którzy mnie pytają POLECAM z czystym sumieniem!

❗ #PozytywniezSundose – KOD RABATOWY

Brak motywacji? Gorszy dzień? Najchętniej spędziłbyś cały dzień w łóżku?

 Doskonale to znamy! Musimy jednak odnaleźć się w obecnej sytuacji, a przy okazji nie dać się jesiennej aurze 💪 

Zachęcam do skorzystania z oferty Sundose.io to fenomenalne rozwiązanie dla każdego! Młoda mama, przyszła mama, senior, sportowiec, naukowiec, pracownik biurowy. Każdy jest inny i ma inne potrzeby!


Ode mnie otrzymujesz KOD RABATOWY “fitfan” dzięki któremu zamawiając swój własny zestaw witamin, suplementów, niezbędnych mikroskładników, adaptogenów i kwasów omega otrzymasz 5 saszetek GRATIS!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie suplementacji pisz śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *